Rivne Flex увійшла до списку Forbes NEXT 250 2.0

7/8/2024
5/7/2024

Днями Forbes Ukraine оприлюднив другий список 250 невеликих та середніх компаній, які визначатимуть розвиток країни на роки вперед. Cеред них — Rivne Flex. Команда Forbes обрала найперспективніших із понад 700 українських компаній. При відборі звертали увагу не лише на фінансові показники, а й на інноваційність продуктів, потенціал масштабування, нестандартні управлінські, маркетингові рішення та експансію.

Шлях тривалістю 17 років

Це був довгий шлях тривалістю 17 років. За своє майже повноліття ми не просто щоденно створювали паковання, а завжди запитували себе, як можна автоматизувати, оптимізувати, зробити продукт екологічним. Ми поставили перед собою місію — допомагати клієнтам рости, виходити на європейські ринки з суворими екологічними вимогами та доносити цінність брендів через якісне і красиве паковання”, — зазначає Микола Лівшук, CEO Rivne Flex.

Компанія розпочала з однієї машини для офсетного друку та команди з трьох людей. Зараз Rivne Flex – це 55 спеціалістів і довіра свого паковання від 200 компаній зі всієї України, серед яких “Житомирські ласощі”, “Квітень” (одна із фабрик АТБ) , Yarych, “TOM” тощо. В компанії виготовляють як рулонне паковання, яке в подальшому використовують на пакувальних лініях підприємств, так і готові пакети різних форм-факторів для широкого спектру продукції.

Основним підходом до нашої роботи є гнучкість. Як не дивно, створюючи, гнучке пакування ми також намагаємось бути “гнучкими”. Переорієнтуватись на європейські ринки, вийти на роботу 28 лютого 2022, друкувати упаковку без дизайну на початках великої війни, інвестувати в експериментальні проєкти  — це те, що допомогло і допомагає нам попри війну залишатись життєстійкими і масштабуватись”, — згадує Богдан Лівшук, операційний директор Rivne Flex. 

Порівняно з 2019 роком виробничі потужності Rivne Flex зросли вдвічі, причому змогли наростити виробництво у 1,5 рази в умовах повномасштабного вторгнення. 

Відходи можуть бути прибуткові, а сонце — “працювати”

У 2020 році компанія почала самостійно переробляти свої виробничі відходи, які складають 10% від реалізованої продукції, і половина з яких піддається переробці. Інвестували в обладнання для переробки полімерів, 2 роки експерементували — і тепер з відходів Rivne Flex створюють відра, фурнітуру для меблів, ручки для ножиць тощо. Спершу про окупність інвестицій зовсім не думали, більше мотивувало те, що склади не будуть забиті відходами, і за них не потрібно буде платити. Згодом зрозуміли, що це привабливий бізнес, а за їх відходами стоїть черга. В майбутньому – плануюють удосконалити цей напрямок. 

Щодо відходів, які не піддається переробці, Rivne Flex відвозить її під Бровари, де їх утилізують за європейською технологією, та оплачує цю послугу. Від цього виробництва 80% жителів Броварів отримують гарячу воду.  

Rivne Flex змусила “працювати” не тільки відходи, а й сонце.  Влітку 2023 — встановили 0,1 Га сонячних панелей, завдяки яким пакування на 20% створене з енергетики, згенерованої сонцем. До того ж 15% компанія експортує в загальну мережу. В наступному році Rivne Flex планує подвоїти свої інвестиції та потужності СЕС. 

Цей шлях і ця нагорода були б неможливими без об’єднання наших партнерів, відданості клієнтів, згуртованості й стійкості команди, зокрема в часи повномасштабного вторгнення”, — додає Микола Лівшук.  

Що далі? 

Масштабування та плани знову подвоїти виробничі об’єми. Не менш важливим напрямком для Rivne Flex є вдосконалення ініціатив корпоративної соціальної відповідальності, рух до повністю безвідходного виробництва та пошук того, як зробити паковання все більш екологічним.  

Поділитися
INSTAGRAM FEED

Слідкуйте за нами в Інстаграм

RivneflexRivneflexУпакування для молочних виробів